Site Overlay

Nie taka wypożyczalnia straszna, jak ją opisują w internecie.

Wypożyczalnia motocykli Poznań

Jak dobrze wiecie, wszystkie nasze motocykle testowe możecie zabrać na krótki romans i pojeździć nimi przez kilka dni w ramach wypożyczenia. Jest to idealna okazja dla osób, które zastanawiają się nad zakupem motocykla i chcą go przetestować przed trochę dłużej niż standardowa jazda testowa. Jest to także wspaniałe rozwiązanie dla osób, które jeżdżą motocyklem rzadko, a cenią sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania najnowszych modeli. Czy zatem wypożyczenie motocykla jest dla Ciebie? O tym poniżej!

Chciałbym przetestować motocykl przed zakupem. Czy warto go wypożyczać?

Najczęstszym powodem wypożyczenia motocykla jest właśnie chęć sprawdzenia go w trochę dłuższej perspektywie czasu niż krótka jazda testowa. Bo to właśnie po zejściu pierwszych emocji zaczynami dostrzegać to co nam nie pasuje lub wręcz odwrotnie, to co nam zaczyna pasować w danym motocyklu. To także daje nam czas na zapoznanie się z danym modelem, pracą jego silnika, praca zawieszenia, wyważeniem i wszystkim tym co w jeździe motocyklem jest najlepsze.

Wypożyczenie motocykla można porównać do zamieszkania z dziewczyną. Na randkach czyli jazdach testowych wszystko jest pięknie i kolorowo ale to właśnie zamieszkanie razem definiuje, czy związek ma szansę przetrwać. No dobra, motocykl nie będzie Was gonił do sprzątania ale może on mieć pewne mankamenty, które będą Was irytowały.

Wypożyczenie daje także pełną swobodę poruszania się (w limicie kilometrów) czyli pozwala nam pojechać motocyklem zgodnie z jego przeznaczeniem. Trudno jest przetestować skrupulatnie motocykl turystyczny jeżdżąc po mieście. Trudno jest też przetestować nakeda jeżdżąc w dzień bo wszyscy wiedzą, że jego zadanie to pojawić się na najbardziej imprezowej ulicy w piątek o 22 i sprawdzić czy wszyscy się za nim obracają. I to są właśnie rzeczy, które przemawiają o tym, aby motocykl wynająć. Chcesz się przekonać? Nasza wypożyczalnia zaprasza w swoje progi.

V100 wynajem

Jadę z przyjaciółmi na wyprawę ale mój motocykl jest za stary. Warto wypożyczyć coś nowego?

Wyprawy z gronem znajomych wzdłuż Europy to jedna z najlepszych przygód jakie człowieka mogą spotkać w życiu. Często jednak spotykamy się z obawami i odmowami potencjalnych chętnych z uwagi na wiek czy niekoniecznie nienaganny stan ich motocykli. Jednak z pomocą przychodzi możliwość wypożyczenia motocykla.

Najłatwiej będzie pokazać nam to na liczbach:

Pod lupę weźmiemy Versysa 650, którego wypożyczenie na dwa tygodnie będzie kosztowało cennikowo 2800zł. W tej cenie dostajemy 2800 kilometrów limitu, który oczywiście można rozszerzyć. Jeśli zatem wybieramy się raz w roku na wyprawę powiedzmy do Włoch i z powrotem to tak naprawdę wystarczy lekko rozszerzyć limit kilometrów i jedyne co Was interesuje to miejsca do spania i stacje benzynowe po drodze.

Jeśli posiadacie motocykl i jeździcie nim raz w roku to daleką wyprawę to musicie wpierw go kupić, opłacać OC, robić serwis sezonowy, dbać o ogumienie i przejmować się wszystkimi sprawami związanymi z utrzymaniem motocykla. Decydując się na wypożyczenie wszystkie te tematy Was nie dotyczą.

Wypożyczalnia motocykli Poznań

Co może mnie zaskoczyć podczas wynajmu motocykla?

Wszystkie informacje dotyczące wynajmu motocykla znajdują się w ogólnych warunkach wynajmu. Wiele osób zakłada od razu najgorszy scenariusz nieprzyjemnej sytuacji na motocyklu. Tutaj od razu uprzedzamy: jeśli wynajmowany motocykl zostanie uszkodzony nie z Twojej winy to nie ponosisz żadnej odpowiedzialności. Wszystko zostaje pokryte z OC sprawcy

Czy warto wynajmować motocykl?

Wynajem motocykla jest dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem nie tylko w dwóch przedstawionych powyżej przypadkach. Czasami potrzebujemy również motocykl zastępczy z OC sprawcy lub po prostu chcemy sprawdzić czy taki styl poruszania się po mieście jest dla nas. Niezależnie od intencji i Twojego pomysłu, możesz wynająć u nas motocykl nawet na jedną dobę, także nie czekaj i wpadnij na stronę naszej wypożyczalni. Możesz także napisać do nas maila, zadzwonić lub skontaktować się z nami na facebook’u.