Site Overlay

O NAS

HISTORIA FIRMY

Początki firmy sięgają roku 1995, kiedy to zaczynaliśmy w małym warsztacie o powierzchni 65 m2. Z biegiem czasu oraz z poszerzającym się gronem zadowolonych klientów, którzy z kolei polecali nasze usługi swoim znajomym, postanowiliśmy się rozbudować. Zwiększyliśmy powierzchnię warsztatu o kolejne 100m2 oraz dodatkowe stanowiska do obsługi motocykli. W 2010 roku otrzymaliśmy Autoryzację Kawasaki. Od lat jesteśmy znani w branży motocyklowej w Wielkopolsce i nie tylko, czego dowodem są klienci, którzy przyjeżdżają z całej Polski. Cały czas się rozwijamy, inwestując w sprzęt oraz w szkolenia podnoszące kwalifikacje, tak aby stanąć na wysokości oczekiwań naszych klientów.

POZNAJ NASZ NIEPOWTARZALNY ZESPÓŁ

Robert (Bolas) – właściciel oraz bardzo dobry mechanik, z wykształcenia inżynier mechanik, człowiek z pasją, profesjonalista oraz perfekcjonista jeżeli w grę wchodzą motocykle. Od najmłodszych lat pragnął jeździć na motocyklach. Jego marzenie spełniło się w wieku 8 lat kiedy to otrzymał motorynkę. W wieku 14lat rozpoczął swoją przygodę z wyścigami gokartowymi w barwach Automobilklubu Wielkopolski. Przygoda ta trwała 4 lata.  Czując niedosyt przerzucił się z gokartów na motocykle. Swój pierwszy prawdziwy motocykl – Honda VFR 1000F2  zakupił jeszcze studiując. Poskutkowało to ogromną pasją do motocykli, która stała się równocześnie sposobem na życie i tak  w 2001 roku postanowił robić to, co lubi i na czym się zna – otworzył warsztat motocyklowy i tak zaczyna się historia MOTO RP.

Michał – Starszy doradca klienta, a także miłośnik motocykli i amerykańskich samochodów. 
Jest to pierwsza osoba, która przywita Cię w naszym salonie i od razu rozpocznie rozmowę o motocyklach. Jeżeli przyjedziesz do naszego salonu własnym motocyklem, to możesz być pewien, że rozmowa ta przeniesie się właśnie obok niego. 

Michał jest odpowiedzialny za cały proces sprzedaży więc jeżeli szukasz nowego motocykla to na pewno będziecie mieli okazję porozmawiać. 

IMG_20231004_133947

Dawid – Młodszy doradca klienta – Ukończył studia o kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, ale obecnie realizuje się jako handlowiec. Kilku letnie doświadczenie w opiece nad klientami i sprzedaży przekłada się na jakość obsługi. Buduje i utrzymuje świetnie relacje biznesowe, wsłuchuje się w potrzeby klientów oraz proponuje pod nich odpowiednie dopasowane  rozwiązania. W wolnym czasie realizuje swoją pasje w zakresie wojskowości, prowadzi aktywny tryb życia uczęszczając na treningi sportów walki oraz siłownię. Nieustannie szuka nowych wyzwań.

 

o nas nowy

Maciej – Młodszy doradca klienta – W poprzedniej pracy zajmował się koordynowaniem projektów IT oraz zarządzaniem ponad 50-osobowym zespołem. W wolnym czasie miłośnik motocykli oraz fan sportów ekstremalnych, w szczególności formuły 1. Aktualnie jest wielkim entuzjastą gry na perkusji oraz gotowania. Z chęcią pomoże Ci w wyborze dopasowanego do Twoich potrzeb motocykla!

Monika małe

Monika – Koordynator ds. Serwisu oraz Specjalista ds. Likwidacji Szkód.                                                          Monikę spotkacie głównie w części serwisowej, gdzie nie tylko przyjmie Wasz motocykl, ale także poprowadzi całą naprawę. Nasz magazyn to również jej działka, więc jeśli potrzebujecie części, śmiało możecie się do niej zgłosić. Monika to także aktywna motocyklistka, którą na pewno spotkacie na lokalnych imprezach motocyklowych!

Marcin– Pasjonat motocykli, a także główny mechanik naszego serwisu. Nie ma problemu technicznego z motocyklem, którego nie potrafiłby rozwiązać! Każdy motocykl wjeżdżający do serwisu na pewno nie umknie uwadze Marcina. Z zamiłowania motocyklista, który każdą wolną chwilę stara się spędzać na motocyklu.

Adam_Easy-Resize.com

Adam– Najmłodszy z mechaników, który jest z nami od kilku lat. Adam był naszym uczniem, a teraz został pełnoprawnym mechanikiem, który z należytą starannością zadba o Twój motocykl! 

Rozwiąże każdy problem z Twoim motocyklem, a elektrykę zrobi lepiej niż fabryka! 🙂 Adam jest także zapalonym motocyklistą więc na pewno spotkacie go na drodze. 

Kamil

Kamil – Pasjonat motocykli, a także mechanik w naszym serwisie. Swoją wiedzę z zakresu elektromechaniki przekłada na rozwiązywanie problemów z motocyklami. 

Kamil preferuje prace bardzo precyzyjne, a takiej w motocyklach zdecydowanie nie brakuje. Nie straszne mu problemy związane z elektryką czy skomplikowanymi naprawami silnika.

 

Wojtek pomniejszone

Wojtek – Mechanik, który nie boi się wyzwań. Jeśli Twój motocykl wymaga precyzyjnej naprawy to na pewno Wojtek będzie miał w tym swój udział. Zdecydowany entuzjasta prac precyzyjnych, pedantycznej regulacji oraz idealnego działania wszystkich elementów.

IMG_20231004_134011

Paweł – Młodszy Specjalista ds. marketingu – Zajmuję się rozwojem naszej firmy w mediach społecznościowych, aktualny student kierunku zarządzania kreatywnego. Z wielką chęcią rozwijania się w marketingu oraz sprzedaży. Jest to osoba energiczna oraz uśmiechnięta, która zawsze stara się tworzyć dobre relacje firmy z klientami. W życiu prywatnym wielki entuzjasta kolarstwa ekstremalnego, podróży oraz sportów rakietowych. Jego pasja oraz determinacja sprawiają, iż przyczynia się do osiągania naszych celów z niezwykłym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.

Karolina1 onas

Karolina – Dyrektor Zarządzający. Współpracuje z nami od 2016r. Niestandardowe podejście i rozwiązania zapewniły nam rozwój firmy na wielu płaszczyznach. Mózg Naszego zespołu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Politechniki Koszalińskiej, a także słuchaczka programu Executive MBA UEP. Wcześniej, przez kilka lat dyrektor regionalny kilku z największych banków polskich i zagranicznych. Zawsze uśmiechnięta lecz też rzeczowa i profesjonalna. Prywatnie żona oraz mama dorastającej córki. Osoba z pasją do motocykli. Jesteśmy dumni, że Naszym zespołem zarządza osoba o najwyższych kompetencjach.