Site Overlay

O NAS

HISTORIA FIRMY

Początki firmy sięgają roku 1995, kiedy to zaczynaliśmy w małym warsztacie o powierzchni 65 m2. Z biegiem czasu oraz z poszerzającym się gronem zadowolonych klientów, którzy z kolei polecali nasze usługi swoim znajomym, postanowiliśmy się rozbudować. Zwiększyliśmy powierzchnię warsztatu o kolejne 100m2 oraz dodatkowe stanowiska do obsługi motocykli. W 2010 roku otrzymaliśmy Autoryzację Kawasaki. Od lat jesteśmy znani w branży motocyklowej w Wielkopolsce i nie tylko, czego dowodem są klienci, którzy przyjeżdżają z całej Polski. Cały czas się rozwijamy, inwestując w sprzęt oraz w szkolenia podnoszące kwalifikacje, tak aby stanąć na wysokości oczekiwań naszych klientów.

POZNAJ NASZ NIEPOWTARZALNY ZESPÓŁ

Robert (Bolas) – właściciel oraz bardzo dobry mechanik, z wykształcenia inżynier mechanik, człowiek z pasją, profesjonalista oraz perfekcjonista jeżeli w grę wchodzą motocykle. Od najmłodszych lat pragnął jeździć na motocyklach. Jego marzenie spełniło się w wieku 8 lat kiedy to otrzymał motorynkę. W wieku 14lat rozpoczął swoją przygodę z wyścigami gokartowymi w barwach Automobilklubu Wielkopolski. Przygoda ta trwała 4 lata.  Czując niedosyt przerzucił się z gokartów na motocykle. Swój pierwszy prawdziwy motocykl – Honda VFR 1000F2  zakupił jeszcze studiując. Poskutkowało to ogromną pasją do motocykli, która stała się równocześnie sposobem na życie i tak  w 2001 roku postanowił robić to, co lubi i na czym się zna – otworzył warsztat motocyklowy i tak zaczyna się historia MOTO RP.

Marcin– Pasjonat motocykli, a także mechanik naszego serwisu. Nie ma problemu technicznego z motocyklem, którego nie potrafiłby rozwiązać! Każdy motocykl wjeżdżający do serwisu na pewno nie umknie uwadze Marcina. Z zamiłowania motocyklista, który każdą wolną chwilę stara się spędzać na motocyklu.

Michał – Specjalista ds. sprzedaży, a także miłośnik motocykli i amerykańskich samochodów. 
Jest to pierwsza osoba, która przywita Cię w naszym salonie i od razu rozpocznie rozmowę o motocyklach. Jeżeli przyjedziesz do naszego salonu własnym motocyklem, to możesz być pewien, że rozmowa ta przeniesie się właśnie obok niego. 

Michał jest odpowiedzialny za cały proces sprzedaży więc jeżeli szukasz nowego motocykla to na pewno będziecie mieli okazję porozmawiać. 

Kamil – Pasjonat motocykli, a także mechanik w naszym serwisie. Swoją wiedzę z zakresu elektromechaniki przekłada na rozwiązywanie problemów z motocyklami. 

Kamil preferuje prace bardzo precyzyjne, a takiej w motocyklach zdecydowanie nie brakuje. Nie straszne mu problemy związane z elektryką czy skomplikowanymi naprawami silnika.

 

Adam– Najmłodszy z mechaników, który jest z nami od kilku lat. Adam był naszym uczniem, a teraz został pełnoprawnym mechanikiem, który z należytą starannością zadba o Twój motocykl! 

Rozwiąże każdy problem z Twoim motocyklem, a elektrykę zrobi lepiej niż fabryka! 🙂 Adam jest także zapalonym motocyklistą więc na pewno spotkacie go na drodze. 

Ewa

Ewa –  Specjalistka ds. Sprzedaży – Zapalona entuzjastka turystyki motocyklowej, która jeździ na motocyklach od 16 roku życia. Z motocyklami związana od dziecka, dzięki rodzinnej pasji do motocykli. 

Ewę możecie spotkać na wielu zlotach motocyklowych, a także szkoleniach z doskonalenia techniki jazdy. Aktywnie działa i rozwija grupę Moto Girls Poland, która zrzesza motocyklistki. 

Damian – Specjalista ds. Sprzedaży – Miłośnik motocrossu oraz entuzjasta sportów walki. Aktywny motocyklista, który miał okazję przetestować nie jeden motocykl. Damian pomoże Wam w odpowiednim doborze motocykla, a także akcesoriów oraz odzieży.

Rafał na stronę

Rafał –  W naszej firmie zajmuje się wsparciem sprzedaży. Doskonale wie, które motocykle sprzedają się najlepiej, jakie pojemności królują oraz co nowego czeka nas w przyszłym sezonie.

W czasie wolnym Rafał wybiera wędrówki górskie oraz aktywne spędzanie czasu na rowerze. 

Olga – Koordynatorka zespołu sprzedaży, która zajmuje się wszystkimi aspektami związanymi z sprzedażą, zamówieniami, a także kwestiami rozliczeniowymi. Każdy motocykl z naszego salonu ma swoje miejsce na “parkingu” w excelu Olgi, dzięki czemu doskonale wie jakie modele są dostępne od ręki, które są w transporcie i co sprzedaje się w tym sezonie najlepiej.

Justyna – Niezastąpiona „ogarniaczka” biurowego chaosu. Z wykształcenia pedagog, który odnalazł swoje miejsce w świecie motocykli. Doświadczenie z zakresu finansowania i ubezpieczeń sprawia, że z dużym prawdopodobieństwem  to właśnie Justyna zajmie się sprawami finansowymi związanymi z zakupem Waszego motocykla. Zawsze uśmiechnięta i gotowa pomóc w zakresie finansowania i ubezpieczenia. Prywatnie miłośniczka podróży, dobrej kawy oraz wszelkich maszyn z silnikiem!

Przemek – Odpowiedzialny za marketing i wizerunek firmy. Wszystkie zdjęcia, materiały oraz filmy zostały stworzone właśnie przez niego. Z wykształcenia marketingowiec oraz logistyk, a z zamiłowania wielki fan wszelakiej motoryzacji oraz nowinek technologicznych. Jeżeli zobaczysz na którymś z naszych profili dobre zdjęcie swojego motocykla to wiesz do kogo pisać! 

Karolina – Dyrektor Zarządzający. Współpracuje z nami od 2016r. Niestandardowe podejście i rozwiązania zapewniły nam rozwój firmy na wielu płaszczyznach. Mózg Naszego zespołu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Politechniki Koszalińskiej, a także słuchaczka programu Executive MBA UEP. Wcześniej, przez kilka lat dyrektor regionalny kilku z największych banków polskich i zagranicznych. Zawsze uśmiechnięta lecz też rzeczowa i profesjonalna. Prywatnie żona oraz mama dorastającej córki. Osoba z pasją do motocykli. Jesteśmy dumni, że Naszym zespołem zarządza osoba o najwyższych kompetencjach.