Site Overlay

O NAS

HISTORIA FIRMY

Początki firmy sięgają roku 1995, kiedy to zaczynaliśmy w małym warsztacie o powierzchni 65 m2. Z biegiem czasu oraz z poszerzającym się gronem zadowolonych klientów, którzy z kolei polecali nasze usługi swoim znajomym, postanowiliśmy się rozbudować. Zwiększyliśmy powierzchnię warsztatu o kolejne 100m2 oraz dodatkowe stanowiska do obsługi motocykli. W 2010 roku otrzymaliśmy Autoryzację Kawasaki. Od lat jesteśmy znani w branży motocyklowej w Wielkopolsce i nie tylko, czego dowodem są klienci, którzy przyjeżdżają z całej Polski. Cały czas się rozwijamy, inwestując w sprzęt oraz w szkolenia podnoszące kwalifikacje, tak aby stanąć na wysokości oczekiwań naszych klientów.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Robert (Bolas) – właściciel oraz bardzo dobry mechanik, z wykształcenia inżynier mechanik, człowiek z pasją, profesjonalista oraz perfekcjonista jeżeli w grę wchodzą motocykle. Od najmłodszych lat pragnął jeździć na motocyklach. Jego marzenie spełniło się w wieku 8 lat kiedy to otrzymał motorynkę. W wieku 14lat rozpoczął swoją przygodę z wyścigami gokartowymi w barwach Automobilklubu Wielkopolski. Przygoda ta trwała 4 lata.  Czując niedosyt przerzucił się z gokartów na motocykle. Swój pierwszy prawdziwy motocykl – Honda VFR 1000F2  zakupił jeszcze studiując. Poskutkowało to ogromną pasją do motocykli, która stała się równocześnie sposobem na życie i tak  w 2001 roku postanowił robić to, co lubi i na czym się zna – otworzył warsztat motocyklowy i tak zaczyna się historia MOTO RP.

zdj piotra na strone
Piotr – Kierownik salonu – Posiada 15letnie doświadczenie jako Manager w bankowości.  Posiada Certyfikat Menadżerski VCC.  Doskonale pojmuję zasady każdego biznesu, zwolennik samodoskonalenia i pracy nad sobą. Jest osobą uśmiechniętą oraz pomocną w każdym momencie. Prywatnie pasjonat jazdy na motocyklu oraz sportów siłowych. Motto jakim kieruję się na codzień w życiu prywatnym jak i zawodowym “Przewiduj zagrożenia i szukaj rozwiązań”.

Simona – asystentka kierownika sprzedaży. Simonę spotkacie w części sprzedażowej. To ona zadba o to, abyście otrzymali m.in. dopasowane do waszych potrzeb finansowanie i ubezpieczanie waszego motocykla. Na co dzień mama dwójki dzieci. Maniaczka kryminałów i dietetyki. Jest w trakcie zaszczepiania w sobie pasji do motocykli i idzie jej to bardzo dobrze.

Monika małe

Monika – Koordynator ds. Serwisu oraz Specjalista ds. Likwidacji Szkód.                                                          Monikę spotkacie głównie w części serwisowej, gdzie nie tylko przyjmie Wasz motocykl, ale także poprowadzi całą naprawę. Nasz magazyn to również jej działka, więc jeśli potrzebujecie części, śmiało możecie się do niej zgłosić. Monika to także aktywna motocyklistka, którą na pewno spotkacie na lokalnych imprezach motocyklowych!

Marcin– Pasjonat motocykli, a także główny mechanik naszego serwisu. Nie ma problemu technicznego z motocyklem, którego nie potrafiłby rozwiązać! Każdy motocykl wjeżdżający do serwisu na pewno nie umknie uwadze Marcina. Z zamiłowania motocyklista, który każdą wolną chwilę stara się spędzać na motocyklu.

Kamil

Kamil – Pasjonat motocykli, a także mechanik w naszym serwisie. Swoją wiedzę z zakresu elektromechaniki przekłada na rozwiązywanie problemów z motocyklami. 

Kamil preferuje prace bardzo precyzyjne, a takiej w motocyklach zdecydowanie nie brakuje. Nie straszne mu problemy związane z elektryką czy skomplikowanymi naprawami silnika.

 

Karolina1 onas

Karolina – Dyrektor Zarządzający. Współpracuje z nami od 2016r. Niestandardowe podejście i rozwiązania zapewniły nam rozwój firmy na wielu płaszczyznach. Mózg Naszego zespołu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Politechniki Koszalińskiej, a także słuchaczka programu Executive MBA UEP. Wcześniej, przez kilka lat dyrektor regionalny kilku z największych banków polskich i zagranicznych. Zawsze uśmiechnięta lecz też rzeczowa i profesjonalna. Prywatnie żona oraz mama dorastającej córki. Osoba z pasją do motocykli. Jesteśmy dumni, że Naszym zespołem zarządza osoba o najwyższych kompetencjach.