SERWIS MOTOCYKLOWY POZNAŃ

Serwis Motocyklowy Wszystkich Marek

Mechanika

Naprawa motocykli to nie tylko znajomość wszystkich układów ale również olbrzymie doświadczenie., którym mogą pochwalić się nasi mechanicy.

Diagnostyka

Wykonujemy pełną diagnostykę motocykli, zarówno mechaniczną jak i elektroniczną. Dzięki doświadczeniu naszych mechaników możesz być pewien, że na pewno znajdziemy usterkę!

Wulkanizacja

Wymiana opon motocyklowych to nie lada wyzwanie! Nasz serwis oferuje w pełni profesjonalną wymianę opon motocyklowych wraz z wyważeniem kół.
Więcej o wymianie opon

Części zamienne

Podczas naprawy motocykli używamy najlepszych, renomowanych części, które znamy od wielu lat. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni swoich motocykli przez długi czas!

Posezonowy serwis motocykla
Serwis Motocyklowy Poznań

Zajmujemy się bieżącym serwisem motocykli wszystkich marek. Nasi mechanicy rozwiążą każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem w sposób fachowy i co najważniejsze: najlepszy dla Ciebie!

Zajmujemy się min.

 • Wymianą oleju silnikowego i filtrów,
 • Wymianą płynu hamulcowego,
 • Wymianą klocków hamulcowych,
 • Wymianą oleju w przednim zawieszeniu oraz uszczelnień,
 • Wymianą świec,
 • Wymianą łożysk w główce ramy
 • Wymianą oleju w przekładni Kardana,
 • Wymianą łańcuszków oraz pasków rozrządu,
 • Wymianą zestawu napędowego,
 • Wymianą (kontrola i czyszczenie) filtra powietrza,
 • Wymianą tarcz sprzęgła

Oferujemy wykonanie pełnego przeglądu sezonowego motocykla zarówno przed jak i po sezonie.

Podczas przeglądu sezonowego zwracamy szczególną uwagę na:
– Poziom i stan oleju silnikowego,
– Stan układu hamulcowego,
– Zużycie elementów układu napędowego,
– Zużycie i stan ogumienia,
– Układ kierowniczy,
– Ogólną kondycję motocykla, 

Cykliczna regulacja wszystkich elementów motocykla to podstawa bezpiecznej podróży. Nasz serwis motocyklowy prowadzi w tym zakresie usługi związane min. z:

 • Regulacją napędu,
 • Regulacją, czyszczeniem oraz synchronizacją gaźników
 • Regulacją luzów zaworowych, każdego typu,
 • Zestrojeniem zawieszenia,

 

Kolizja na motocyklu nie od razu musi wykluczyć go z użytkowania. Prowadzimy serwis z zakresu napraw motocykli powypadkowych. 

Wszystkie formalności związane z ubezpieczycielem oraz pokryciem szkody z OC lub AC zrealizujemy za Ciebie!

Kupno odpowiedniego motocykla to inwestycja w przyszłość. Oferujemy przeglądy przedzakupowe motocykli używanych wszystkich marek! Wykonamy dla Ciebie pełną diagnostykę mechaniczną jak i elektroniczną w taki sposób, abyś był w 100% świadom przyszłego zakupu.

Poza bieżącymi naprawami i zadaniami serwisowymi, zajmujemy się również skomplikowanymi i czasochłonnymi naprawami. Nie straszne są nam:

 • Wymiany silników,
 • Remonty generalne,
 • Odbudowa motocykli,

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Jeżeli chcesz uzyskać niezobowiązującą wycenę, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 601 722 595 bądź pod adresem mailowym: serwis@motorp.pl

Oferujemy usługę transportu door to door!

Serwis Motocyklowy Poznań – MotoRP

Motocykle to nasza pasja. Zaufaj naszemu doświadczeniu! I oddaj swój motocykl w ręce najlepszych fachowców!

MotoRP to serwis motocyklowy w Poznaniu, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Ponad 25 lat doświadczenia w branży pozwoliło rozwijać się nam równo z coraz to nowszą technologią motoryzacyjną, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej skomplikowana. To dzięki wytrwałości, chęci rozwoju i własnej ambicji możemy dziś śmiało powiedzieć, że MotoRP to niezwykły serwis motocyklowy, a miejsce, w którym każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, doradztwo oraz szybką i fachową naprawę. 

Pasja do motocykli to nie pusty slogan, a realne działanie założyciela marki, który po dzień dzisiejszy prowadzi zespół mechaników motocyklowych pracując ramię w ramię skutecznie rozwiązując nawet najbardziej wymagające problemy. 

Sprawdź naszą jakość – a nie oddasz swojego motocykla już nigdy w inne ręce. Serwisujemy motocykle wszystkich marek. Gwarantujemy naprawy na oryginalnych częściach i najlepszych zamiennikach. Jesteśmy również autoryzowanym serwisem takich marek jak: Kawasaki, Benelli oraz Kymco. Nie oznacza to jednak, że zajmujemy się tylko tymi markami! 

MotoRP to serwis motocyklowy Poznań numer jeden dla każdego posiadacza motocykla – bez względu na markę, pojemność czy rodzaj!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MotoRP Robert Przybyła moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez MotoRP Robert Przybyła za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Warsztat i Serwis  MOTO RP

Kom +48 601 722 595

serwis@motorp.pl

 

Salon BENELLI I KYMCO | VOGE

Kom +48 668 300 300

salon@motorp.pl

Adres siedziby

ul. Krańcowa 57, Przeźmierowo

Godziny Otwarcia

Od poniedziałku do piątku 9.00-17.00

Sobota 9.00 – 13.00

Serwis Motocyklowy Poznań
Serwis Motocyklowy Przeźmierowo