Site Overlay

ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Poza możliwością finansowania pojazdu, pomagamy klientom również w załatwieniu formalności posprzedażowych, np w ubezpieczeniu pojazdu. Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi w zakresie pakietów OC i AC dzięki czemu mamy najlepsze oferty na rynku. Oferujemy również możliwość wykupienia Gwarancji Plus.

Oferujemy Pakiet Dealerski zawierający m.in.: OC/AC/NNW/Assistance Komfort, stała wartość pojazdu przez 12 miesięcy, naprawa w ASO, części nowe i oryginalne, brak redukcji sumy ubezpieczenia po szkodzie, brak udziału własnego, Assistance Polska + Europa, NNW na sumę ubezpieczenia 60 000 PLN. Zakres terytorialny: Europa, Algieria, Maroko, Tunezja, Izrael i Iran

Assistance Komfort (w cenie pakietu): Pomoc w razie wypadku i awarii m.in.: holowanie (500km w Polsce i do 250 km za granicą) pojazd zastępczy (do 5 dni), kontynuacja podróży do 100km, zakwaterowanie do 3 dni, dowóz paliwa.
Assistance Prestiż (dodatkowa składka 160 PLN): pomoc w razie wypadku i awarii, m.in. holowanie (bez limitu w Polsce i za granicą dla pojazdów osobowych i terenowych oraz bez limitu w Polsce i do 1500 km za granicą dla pozostałych pojazdów), pojazd zastępczy: po wypadku do 15 dni, po awarii do 10 dni, po kradzieży do 20 dni).