Site Overlay

MOTO RP

DRUGI SALON JUŻ OTWARTY - Rzemieślnicza 81, Baranowo

Marka Kawasaki została założona w 1886 roku przez Shozo Kawasaki, na początku główną działalnościa była budowa statków. Sama marka Kawasaki obecnie kojarzona jest głównie z motocyklami i należy do wielkiej japońskiej czwórki rynku motocyklowego. Kawasaki jest producentem wielu kultowych już modeli z serii GPZ, Z750, Z1000, NINJA czy H2 ale też i skuterów, skuterów wodnych, quadów oraz UTV. Jesteśmy autoryzowanym dealerem Kawasaki i prowadzimy serwis tej marki już od 2010 roku.
MotoRP - Autoryzowany punkt sprzedaży oraz serwis Vespa w Poznaniu! Vespa to znany na całym świecie skuter o kształtach prawie niezmiennych od ponad 60 lat. W naszym salonie kupicie wszystkie modele Vespy, a także dokonacie napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych. Jeżeli szukasz skutera marki Vespa to odwiedź nasz salon w Poznaniu!
Historia marki Benelli rozpoczeła się w rodzinnym garażu w Pesaro we Włoszech gdzie w 1911 roku sześciu braci Benelli zaczynało produkcję motocyklowych podzespołów. W 1921 roku powstał pierwszy motocykl marki. W 2001 roku rozpoczęła się produkcja nowej serii motocykli z trzycylindrowymi silnikami rzędowymi. Obecnie Benelli jest częścią grupy Qianjiang (QJ), która produkuje rocznie około 1,2mln jednośladów. Jako autoryzowany dealer Benelli prowadzimy też serwis motocykli tej włoskiej marki
Firma KYMCO – Kwang Yang Motor Company – powstała w 1964 roku, jest jednym z największych producentów jednośladów na świecie. KYMCO prowadzi współpracę w zakresie produkcji podzespołów oraz pojazdów z takimi markami jak BMW, ARCTIC CAT czy KAWASAKI. Kymco od wielu lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych pojazdów na wielu europejskich rynkach. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki, prowadzimy serwis wszystkich skuterów, motocykli i quadów Kymco.
OFERTA MOTOCYKLI
FINANSOWANIE
POJAZDY UŻYWANE - ODKUP, SPRZEDAŻ, ZAMIANA
FACEBOOK
AUTORYZOWANY SERWIS KAWASAKI, BENELLI, KYMCO
UBEZPIECZENIA
WYPOŻYCZALNIA MOTOCYKLI KAWASAKI ORAZ BENELLI
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

O Nas

Zaczynaliśmy w małym warsztacie o powierzchni 65 m2, z biegiem czasu oraz z poszerzającym się gronem zadowolonych klientów, którzy z kolei polecali nasze usługi swoim znajomym, postanowiliśmy się rozbudować. Zwiększyliśmy powierzchnię warsztatu o kolejne 100m2 oraz dodatkowe stanowiska do obsługi motocykli. W 2010 roku, jako Moto RP, otrzymaliśmy Autoryzację Kawasaki. Od lat jesteśmy znani w branży motocyklowej w Wielkopolsce i nie tylko, czego dowodem są klienci, którzy przyjeżdżają z całej Polski.

Cały czas się rozwijamy, inwestując w sprzęt oraz w szkolenia podnoszące kwalifikacje, tak aby stanąć na wysokości oczekiwań naszych klientów. W chwili obecnej Moto RP jest autoryzowanym dealerem Kawasaki, Benelli oraz Kymco. Posiadamy w sprzedaży pełną gamę modeli tych marek oraz części zamiennych. Jako Moto RP jesteśmy również punktem sprzedaży akcesoriów motocyklowych marek LeoVince, Motul i SW-Motech.