| SILNIK | |
|---|---|
| Typ | Rzędowy, dwucylindrowy, 8V, DOHC, chłodzony cieczą |
| Średnica x skok | 92 x 68 mm |
| Pojemność skokowa | 904 cm3 |
| Maksymalna moc | 70 kW (95 KM) / 9000 rpm |
| Maks. moment obr. | 90 Nm / 6500 rpm |
| Układ paliwowy | EFI |
| Rozruch | Elektryczny |
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe, sterowane linką |
| Skrzynia biegów | 6 biegów, quickshifter |
| PODWOZIE | |
| Zawieszenie przód | Widelec upside-down |
| Zawieszenie tył | Amortyzator z regulacją napięcia wstępnego sprężyny, kompresji i odbicia |
| Przednia opona | 110/80 R-19 | Maxxis MaxVenture (bezdętkowa) |
| Tylna opona | 150/70 R-17 | Maxxis MaxVenture (bezdętkowa) |
| Przedni hamulec | Podwójny tarczowy Brembo 320 mm |
| Tylny hamulec | Tarczowy Brembo 260 mm |
| WYMIARY | |
| Dł. x szer. x wys. | 2260 x 950 x 1405 mm |
| Rozstaw osi | 1540 mm |
| Wysokość siedziska | 835 mm |
| Prześwit | 180 mm |
| Pojemność zbiornika | 24 L |
| Masa własna | 263 kg (wliczając wszystkie płyny, paliwo i akumulator) |
| Wymagania | Prawo jazdy kat. A posiadane min. 2 lata |
|---|---|
| Kaucja | Zwrotna 5 000 zł |
| Odbiór | Osobisty w salonie |
| Limit km | 150 km > 1 zł/1 km |
| Ubezpieczenie | OC i AC |
| Okres wypożyczenia | Już od 1 dnia |
| Regulamin | Zapoznaj się z naszym regulaminem i cennikiem |