Site Overlay

Mapa

Gdzie jechać motocyklem?

Tworzymy mapę dedykowaną dla motocyklistów. Celem mapy jest zebranie w jednym miejscu wszystkich miejsc, w które można wybrać się motocyklem i są polecane przez innych motocyklistów.

Miejsca, które umieszczamy na mapie dzielą się na kilka kategorii 

1. Atrakcje turystyczne – miejsca, w których można skorzystać z lokalnych atrakcji turystycznych. Są to miejsce bardziej lub mniej znane, a ich indywidualny klimat to idealny powód, aby przejechać się tam i zobaczyć co można zastać na miejscu. 

2. Pomniki natury – miejsca, które są wyjątkowe pod względem naturalnym. Są to nie tylko pomniki natury w rozumieniu wyjątkowych okazów flory, ale także niesamowite jeziora, czy miejsca, w których można zrobić sobie przerwę i po prostu podziwiać ładny widok.

3. Zabytki – tak kategoria na mapie poświęcona jest na zabytki i nasze dziedzictwo kulturowe. 

4. Opuszczone budowle – to coś dla miłośników historii w praktyce, czyli miejsca, które z jakiegoś powodu zostały opuszczone. Ich historia niekoniecznie jest prosta ale warta zgłębienia. 

5. Restauracje – czyli zbiór miejsc, gdzie można dobrze zjeść.

Pomóż nam rozwijać mapę i prześlij swoje ulubione miejsce!

Zgadzam się, aby firma MotoRP Robert Przybyła posługiwała się moimi danymi osobowymi w celach marketingowych oraz przesyłała mi na podany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacje handlowe.