Site Overlay

Weekendowy wypad z motocyklem od MotoRP!

Weekendowy wypad z motocyklem od MotoRP!

Motocykl to synonim wolności, przygody i niezapomnianych wrażeń. Jest jeden typ motocykli, który jednak kojarzy się z wolnością szczególnie, a mowa tutaj o motocyklach turystycznych. Kto z nas nigdy nie marzył o tym, aby przejechać się na “krótką” przejażdżkę po całej Europie? Część osób ma szczęście spełniać to marzenie i być posiadaczami takich motocykli jak Kawasaki Versys, które uwielbiają gładki asfalt i sukcesywnie “zjadają” kilometr po kilometrze na długich trasach.

Co jednak jeżeli chcemy spróbować czy turystyka motocyklowa jest dla nas, a sami nie dysponujemy takim motocyklem? Z pomocą przychodzi nasza wypożyczalnia! W swojej ofercie mamy nie tylko motocykle turystyczne ale także kilka propozycji motocykli dostępnych w naszej ofercie. 

Benelli TRK502X

Najpopularniejszy turystyk w naszej wypożyczalni, który w okresie letnim chętnie jeździ na mazury, w góry oraz nad morze! 

Silnik o mocy 48 koni mechanicznych pozwala na spokojną jazdę we dwójkę z prędkością 120 km/h. To idealne połączenie ekonomicznego spalania z osiągami, które pozwala nam na pokonywanie dróg szybkiego ruchu. 

VOGE 300DS

VOGE jest z nami od niedawna ale znalazł już grono zadowolonych motocyklistów. Idealnie nadaje się na trasę w stronę morza, gdzie z Poznania niestety nie dorobiliśmy się jeszcze drogi ekspresowej. 

Idealnie czuje się właśnie podczas wyprzedzania i jazdy około 100km/h. 
Dodatkowo nasz egzemplarz jest wyposażony w kufry!

Kawasaki Z900

Jeżeli szukasz sportowych wrażeń to możesz zdecydować się wynająć Kawasaki Z900! 125 koni mechanicznych wciśniętych w smukłą i agresywną sylwetkę to definicja miejskiego wojownika.