Site Overlay

5 najlepszych prezentów dla motocyklisty

5 najlepszych prezentów dla motocyklisty.

Powoli czuć już klimat nadchodzących świąt, a wraz z nimi obowiązki, które czekają część z nas. Poza przedświatecznymi zakupami, przystrajaniem choinki oraz przygotowaniami do wigilii czeka nas jeszcze zakup prezentów, który czasami może być nie lada zagwozdką!

Jakie prezenty mogą uszczęśliwić motocyklistę? Oto 5 przykładów od MotoRP!

  1. Pokrowiec na motocykl.

Pokrowiec na motocykl to obowiązkowe wyposażenie każdego posiadacza motocykla, niezależnie od tego czy motocykl jest garażowany czy stoi “pod chmurką”. Szeroka gama dostępnych pokrowców pozwoli dopasować materiał oraz rozmiar pod konkretny motocykl, a w niektórych przypadkach nawet kolor!

2. Voucher na usługi serwisowe w serwisie MotoRP!

Obowiązkiem każdego czynnego motocyklisty jest zrobienie przeglądu przed lub bezpośrednio po sezonie. Voucher na usługi serwisowe to zdecydowanie jeden z praktyczniejszych prezentów jakie można podarować motocykliście!

3. Odzież z brandingiem ulubionej marki.

Odzież dla motocyklistów kojarzy się głównie z specjalistyczną odzieżą przeznaczoną do jazdy na motocyklu, ale bardzo często zapominamy o kolekcjach kierowanych do codziennego użytku! Linie produktowe odzieży związanej z ulubioną marką motocyklową to nie tylko odzież wyśmienitej jakości ale także wspaniała okazja do obdarowania wybranej osoby ubraniami, które na stałe zagoszczą w szafie!

4. Voucher na detailing motocykla wykonany w MotoRP!

Czym jest detailing i jak on przebiega? Wszystko możecie zobaczyć w tym filmie. Najprościej mówiąc detailing to czyszczenie, renowacja oraz zabezpieczenie elementów motocykla. Decydując się na usługę detailingu możesz wypolerować elementy lakieru, szczegółowo wyczyścić wszystkie elementy, a także zabezpieczyć je powłoką ceramiczną, która będzie służyła właścicielowi przez lata, a także pozwoli zachować salonowy wygląd motocykla.

Usługa ta skierowana jest dla osób ceniących sobie wygląd motocykla, a także łatwość jego pielęgnacji!

 

5. Zestaw kosmetyków do pielęgnacji motocykla.

Każdy posiadacz motocykla na pewno ucieszy się z zestawu kosmetyków dla swojego motocykla. Chemię do motocykla dobieramy na takiej samej zasadzie jak chemię do samochodu – nie różnią się one niczym poza nazwą. Na pewno niezbędnym produktem w każdym zestawie będzie quick detailer, APC oraz produkt do usuwania owadów. Przyda się także duży jak i mały pędzelek oraz dobra rękawica do mycia.
Tak dobrany zestaw na pewno będzie strzałem w dziesiątkę!