Site Overlay

TORNADO NAKED T

Benelli TNT125

Benelli Tornado Naked - TNT125

to motocykl, który można zdecydowanie pokochać od pierwszego wejrzenia. Jego wręcz uroczy wygląd i bardzo małe gabaryty to coś co wyróżnia ten motocykl. Jego 12 calowe koła, bardzo nisko osadzone siedzisko i malutkie gabaryty i silnik o pojemności 125ccm to wręcz absurdalne połączenie, które nasuwa następujące pytanie:

Gdzie nim jeździć?

TNT125 to motocykl, który ani nie będzie wygodny na dłuższą trasę, ani w żadnym stopniu nie będzie on użyteczny. O zamontowaniu bocznych kufrów możemy zapomnieć, tak samo jak o jakichkolwiek schowkach. Aczkolwiek TNT125 zostało stworzone do jednego celu: dostarczania radości.

Motocykl walizkowy

Nie dajmy się zwieźć temu, że motocykl ten jest dedykowany tylko i wyłącznie dla niskich kierowców. Pozycja na tym motocyklu przypomina pozycję jak na każdym innym motocyklu o pojemności 125ccm, z tym, że kierownica jest nieco bliżej z uwagi na małe gabaryty zbiornika. 
Motocykl ten można bez problemu zapakować do trochę większego samochodu i zabrać ze sobą tam, gdzie ma dostarczać nam to do czego został stworzony. 
TNT idealnie sprawdzi się dla osób, które oczekują tego, aby motocykl dostarczał im ogromne ilości frajdy z jazdy. Ten model to także rozwiązanie dla osób, które chcą trenować jazdę techniczną lub po prostu z uśmiechem przemieszczać się w miejskich korkach, wesoło machając do kierowców siedzących w samochodach. 

Niepoważny wygląd – poważne osiągi

Jego małe gabaryty mogą na początku zmylić. Nie da się jednak ukryć, że TNT125 to pełnoprawny motocykl o pojemności 125ccm, który potrafi rozpędzić się do sporych prędkości. Dlatego też motocykl ten należy traktować tak samo jak motocykle o większej pojemności. 

Benelli TNT125 ma również trochę większego brata, którego można zobaczyć tutaj.

  • POJEMNOŚĆ 125 ccm
  • ZNAMIONOWA MOC WYJŚCIOWA 8,2 Kw (11 KM) przy 9500 rpm