Site Overlay

Serwis Yamaha Poznań

Serwis Yamaha Poznań

Serwis Yamaha Poznań
MotoRP - Serwis motocyklowy wszystkich marek

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego i doświadczonego serwisu, w którym dokonasz serwisu swojej Yamahy to doskonale trafiłeś! 

Jesteśmy serwisem z ponad 25 letnim doświadczeniem, zajmującym się serwisowaniem wszystkich marek, a w szczególności: Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki, BMW, KTM, Ducati, Benelli, KYMCO.

Profesjonalny serwis na najwyższym poziomie

Nasz serwis jest największym serwisem motocyklowym w tej części kraju, dzięki czemu mamy możliwość pracy z wszelkiego rodzaju motocyklami oraz pojazdami pokrewnymi. Pracujemy zespołem czterech mechaników na czterech samodzielnych stanowiskach naprawy, dzięki czemu możesz być pewien, że powierzając nam swój motocykl nie będziesz musiał długo czekać na zakończenie naprawy. 

Opinie klientów są dla nas ważne, dlatego stawiamy na jakość wykonanej usługi oraz wysoki poziom obsługi klienta. Nie bez znaczenia jest tutaj również autoryzacja ASO marki Kawasaki, Benelli oraz KYMCO. To właśnie te elementy połączone z ponad 25 letnim doświadczeniem z zakresu napraw motocykli pozwalają na serwisowanie zarówno najnowszych motocykli jak i starszych modeli. Niezależnie od tego czy jeździsz nakedem, sportem czy motocyklem turystycznym! Twoja Yamaha na pewno trafi w dobre ręce!

Serwis Yamaha Poznań - jakie usługi świadczymy?

Jeżeli szukasz serwisu motocyklowego, który podejmie się wszelkiego rodzaju napraw to dobrze trafiłeś! Nie straszne nam naprawy zawieszenia, układu kierowniczego, układu hamulcowego czy naprawy układu elektrycznego. Nasi doświadczeni mechanicy podejmą się każdej naprawy, niezależnie od typu Twojej Yamahy. 

Serwisujemy motocykle Yamaha z wszystkich typów, a także skutery, skutery wodne oraz skutery śnieżne. Oznacza to, że nie straszne nam różnego typu awarie czy trudne do rozwiązania problemy z Twoim sprzętem. Podczas napraw kierujemy się strategią diagnostyki i naprawiania konkretnych elementów, a nie losowego wymieniania. Warto wspomnieć, że pracujemy z sprawdzonymi od lat dostawcami, a także na częściach, które sami montujemy do swoich motocykli.

Serwis bieżący motocykli Yamaha

Oferujemy przygotowanie motocykli do sezonu oraz sprawdzenie po sezonowe. Zajmiemy się Twoimi klockami hamulcowymi, wymienimy olej, a także sprawdzimy ogólny stan motocykla. Warto wspomnieć, że każdy serwis przeprowadzany jest zgodnie ze sztuką, a każdorazowa naprawa objęta jest gwarancją. Dzięki szerokiej współpracy z marką MOTUL możesz być pewien, że do Twojego motocykla zostanie dobrany najlepszy i świeży olej, który zapewni bezproblemową pracę silnika Twojego motocykla.

Diagnostyka komputerowa

Jako jeden z niewielu serwisów w Poznaniu posiadamy możliwość pełnej diagnostyki komputerowej wszystkich modeli motocykli Yamaha. Diagnostyka komputerowa to pierwszy krok w naprawie motocykla. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu mamy możliwość podłączenia się do motocykla i zdiagnozowania błędów wyświetlanych przez komputer. 

Czas wykonania usługi

Nasz serwis to jeden z największych serwisów w Polsce. Pracujemy na 4 niezależnych stanowiskach naprawy motocykli, dzięki czemu wszystkie naprawy są wykonywane w szybki i zgodny z ustalonym terminem czas. Do Państwa dyspozycji pozostaje również doradca serwisowy, który doradzi, a także poinformuje na bieżąco o kolejnych etapach naprawy motocykla znajdującego się w naszym serwisie. 

Wymiana opon motocyklowych

Nasz serwis specjalizuje się również w profesjonalnej wymianie opon motocyklowych. Z ofertą wymiany opon możesz zapoznać się szerzej tutaj.

Usługa door-to-door

Jeżeli nie chcesz jeździć swoim motocykle z uwagi na warunki atmosferyczne, bądź dojazd nim do naszego serwisu jest niemożliwe to możesz skorzystać z naszej usługi door-to-door. Oferujemy możliwość odebrania motocykla z pod wskazanego adresu, jego naprawy, a także dostarczenia go pod konkretny adres. Jest to idealne rozwiązanie w wczesnym lub bardzo późnym sezonie, kiedy to pogoda na drodze może zaskoczyć. Usługa door-to-door to zdecydowanie oszczędność czasu i wygoda. 

Transport motocykli odbywa się specjalnie dostosowanym do tego zadania busem, który może jednocześnie przewieźć dwa motocykle dowolnej wielkości. Specjalna zabudowa połączona z profesjonalnymi stojakami motocyklowymi to gwarancja bezpieczeństwa Twojego motocykla. Zobacz jak to robimy!

Bezpieczeństwo motocykli

Priorytetem w naszym serwisie jest bezpieczeństwo Twojego motocykla. Dlatego też cały serwis jak i teren wokół niego są objęte monitoringiem wizyjnym pracującym w nieustannym trybie. Dodatkowo nasz serwis zlokalizowany jest na zamykanej posesji z bramą wjazdową z jednej strony i ciągłą obecnością właścicieli. Dlatego możesz być pewien, że Twój motocykl będzie u nas bezpieczny.

Serwis Yamaha Poznań
Serwis Yamaha Poznań
Serwis Yamaha Poznań
Serwis Yamaha Poznań
Serwis Yamaha Poznań
Serwis Yamaha Poznań