Site Overlay

Serwis Honda Poznań

Serwis Honda Poznań

Serwis honda Poznań
MotoRP - Serwis motocyklowy wszystkich marek

Nasz serwis posiada ponad 25 letnie doświadczenie w naprawie motocykli. Oznacza to, że jesteśmy jednym z najdłużej działających serwisów w Polsce!

Zajmujemy się naprawami najczęstszych usterek w motocyklach marki Honda, a także bieżącym serwisem oraz remontami kapitalnymi.

Serwis Honda Poznań - Zdaj się na MotoRP

Jeżeli Twój motocykl odmówił posłuszeństwa lub czujesz, że zmieniły się pierwotne właściwości to zdaj się na nasz serwis! Wieloletnie doświadczenie naszych mechaników pozwoli na skuteczne usunięcie awarii bez zbędnego wymieniania części. Nasi mechanicy sprawdzą Twój motocykl pod każdym względem, zdiagnozują usterkę, a finalnie ją naprawią. 

Jakie usługi świadczymy?

Świadczymy pełen zakres usług związanych z naprawą motocykli marki Honda. To właśnie w naszym serwisie wykonasz sezonowy przegląd motocykla, wymienisz olej oraz klucki hamulcowe, a także dokonasz poważniejszych napraw silnika czy zawieszenia. 

Nasi doświadczeni mechanicy gwarantują naprawę nie tylko dobrze znanych modeli marki Honda ale także najnowszych konstrukcji, które dopiero co opuściły salon. Dzięki w pełni wyposażonemu warsztatowi oraz ciągłymi szkoleniami jesteśmy w stanie nadążyć za coraz to nowszymi trendami oraz rozwiązaniami technologicznymi.

Nie jesteś z Poznania? Odbierzemy Twój motocykl!

Klienci naszego serwisu przyjeżdżają do nas z całej Polski, dlatego wprowadzilismy usługę door to door. 
Odbierzemy Twój motocykl, naprawimy go oraz odwieziemy pod wskazany przez Ciebie adres. Jest to usługa kierowana dla osób, które cenią sobie czas, a także nie chcą czekać z naprawą motocykla na sprzyjające warunki pogodowe, aby móc dojechać do serwisu.