Site Overlay

Serwis Ducati Poznań

Serwis Ducati Poznań

Serwis Ducati Poznań

MotoRP to także serwisu motocykli marki Ducati! Nie da się ukryć, że motocykle marki Ducati są tymi, które uzależniają od siebie swoich właścicieli znacznie mocniej niż inne marki. 

Wokół motocykli Ducati narodziło się wiele mitów, które są do dziś powielane, a szczególnie żywe są te związane z serwisem tych motocykli.

Oddaj motocykl do profesjonalisty!

Serwisowanie motocykli Ducati można porównać do przeprowadzania operacji na otwartym sercu. Nikt o zdrowych zmysłach nie powierzyłby swojego życia najtańszemu lekarzowi, który skończył internetowy kurs z budowy serca, dlaczego więc często oddajemy nasza motocykle dla właśnie takich “lekarzy”? 

Motocykle marki Ducati to bardzo delikatne pojazdy, które wymagają olbrzymiej wiedzy i specjalistycznych narzędzi. Nasz serwis oferuje naprawy motocykli tej marki w pełnym zakresie usług – od podstawowych czynności serwisowych po remonty silników i wymiany rozrządów Desmo. 

Wymiana desmo Poznań - czyli odwiedź MotoRP

Najstraszniejszą i owianą największą tajemnicą jest słynna już wymiana rozrządu w Ducati, która wymaga specjalistycznej wiedzy. Doświadczenie naszego serwisu pozwala na bezbłędna wymianę rozrządu Desmo oraz ustawienie go według odpowiednich parametrów. 

Oferujemy kompleksową usługę w tym zakresie, na którą obowiązuje gwarancja. 

Nie masz jak do nas dojechać? Przywieziemy Twój motocykl.