Site Overlay

Naprawa quadów Poznań

Naprawa quadów Poznań

Nasz serwis to nie tylko motocykle! Naprawisz u nas quady wszelkiego typu, od małych, sportowych quadów po duże pojazdy przeprawowe. 

Zajmujemy się naprawą quadów wszystkich marek, bez względu na ich wielkość – naprawiamy zarówno quady sportowe jak i quady przeprawowe. 

Regularne serwisowanie oznacza mniejszą ilość awarii

Regularna naprawa quadów czy oddawanie ich na przegląd do serwisu to zdecydowanie czynność, która wydłuża ich żywotność. Jak dobrze wiemy, quady są eksploatowane w ciężkich warunkach, gdzie zdarzają się również wywrotki. Dlatego tak ważne jest regularne serwisowanie quadów, częste wymiany oleju, a także dokonywanie ogólnego przeglądu.

W naszym serwisie dokonasz wszystkich tych czynności, które zostaną przeprowadzone pod okiem doświadczonych mechaników, którzy w swojej karierze mieli okazję pracować nad setkami motocykli oraz quadów wszystkich marek oraz różnych typów. To właśnie długoletnie doświadczenie powoduje, że nie uczymy się naprawiać na pojazdach klientów, a skutecznie diagnozujemy i rozwiązujemy problemy tak, aby koszt naprawy był możliwie jak najniższy. 

Profesjonalne naprawy wszelkiego typu

Oferujemy nie tylko naprawę quadów w zakresie podstawowego serwisu ale także w zakresie poważnych napraw silnika, a także zawieszenia czy układu kierowniczego. Wszystkie naprawy są dokonywanie w pełni wyposażonym i przystosowanym do quadów warsztacie, który prowadzimy od ponad 25 lat. 

Akredytacja ASO

Jesteśmy oficjalnym serwisem z akredytacją marki Kawasaki oraz KYMCO. Możesz być pewien, że Twój quad trafi w ręce wykwalifikowanych pracowników, którzy nie tylko od razu zdiagnozują usterkę ale także dokonają przeglądu w poszukiwaniu ewentualnych uszkodzeń, które mogą pojawić się w przyszłości. 

Nasze szerokie doświadczenie i sprzedaż najnowszych maszyn dostępnych na rynku pozwala na w pełni profesjonalną obsługę zarówno starszych modeli quadów jak i najnowszych modeli dostępnych u różnych producentów.

Naprawa quadów Poznań

Jeżeli szukasz w pełni profesjonalnego serwisu dla swojego quada to odpowiednio trafiłeś! Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z naszym doradcą serwisowym, który z chęcią odpowie na Twoje pytania. 

Jesteśmy także do Twojej dyspozycji w zakresie porad dotyczących zakupu odpowiedniego quada oraz przeglądów zakupowych.

Usługa door to door

Jeżeli Twój quad jest unieruchomiony, bądź nie posiada homologacji uprawniającej do jeżdżenia po drogach publicznych to warto skorzystać z naszej usługi door to door! Oferujemy odbiór, naprawę i późniejsza dostawę Twojego quada z każdego zakątka Polski!

Naprawa quadów Poznań
Naprawa quadów Poznań
Naprawa quadów Poznań
Naprawa quadów Poznań
Naprawa quadów Poznań
Naprawa quadów Poznań

Jak prawidłowo dbać o quada?

Podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym dla naszego quada jest jego dokładne mycie. Oczywiście pojazdy te kojarzą nam się z dużą ilością błota oraz środowiskiem, w którym wszystkie inne pojazdy nie dały by rady, aczkolwiek nie jest prawdą, że brudny quad to szczęśliwy quad. Wszelkiego rodzaju zabrudzenia zwiększają zużywalność części powodując znacznie większą ilość usterek. Duża ilość błota na chłodnicach może także spowodować zagotowanie się quada! Dlatego po każdej wyprawie warto podjechać na myjnie i opłukać pojazd, a od czasu do czasu umyć go dokładnie.

Nie mniej ważne niż regularne mycie jest odwiedzanie serwisu w celu wymiany oleju oraz sprawdzenia elementów ruchomych. Regularna wymiana oleju jest zalecana przy mocno obciążonych silnikach czyli takich jakie są montowane w quadach. Sprawdzanie elementów ruchomych każdorazowo przy serwisie pozwala nam na uniknięcie niemiłych niespodzianek wynikających z urwania, bądź zbyt szybkiego zużycia konkretnych elementów. Szybko zdiagnozowane luzu można łatwo naprawić, dzięki czemu jazda naszym quadem będzie przyjemna. 

Sprawdzenie quada jest szczególnie ważne w przypadku, kiedy zdarzyła nam się wywrotka czy obrócenie pojazdy na bok. Oczywiście pierwszą rzeczą, którą robimy jest wyłączenie silnika ale mimo naszej szybkiej reakcji może dojść do przelania oleju. Dlatego po takiej “przygodzie” warto odwiedzić serwis i sprawdzić czy wszystko z silnikiem jest w porządku. Nawet mimo tego, że silnik pracuje normalnie, mogło dość do jego uszkodzenia, a taka naprawa może przesunąć się w czasie.

Jeżeli czujesz, że Twój quad zachowuje się nie tak jak powinien, ma problemy z mocą czy prowadzi się nie pewnie to odwiedź nasz serwis! Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszelkie pytania.