Site Overlay

LEONCINO

Benelli Leoncino - Esencja motocykla na kategorię A2.

Benelli Leoncino łączy w sobie tradycję i mityczną pasję ze współczesną stylizacją, innowacyjnością i osiągami. To hołd oddany legendzie włoskich motocykli, która w znacznym stopniu przyczyniła się do powstania historii marki i do dziś odnajduje się we współczesnym świecie. Ten motocykl to esencja motocykla na kategorię A2. Jego dwucylindrowy silnik zachwyca kulturą pracy, a dobrze zsynchronizowana skrzynia biegów będzie przyjemnością zarówno w mieście jak i poza nim. 

Od przedniego błotnika, na którym dumnie prezentuje się Lew z Pesaro, po zbiornik paliwa i stylową kanapę, wszystko podkreśla osobowość nowego Leoncino. ABS, cyfrowe instrumenty i lampy z technologią LED dopełniają obrazu wyjątkowego wyróżniającego się z tłumu motocykla.

Leoncino wyposażony jest w chłodzony cieczą dwucylindrowy silnik czterosuwowy o pojemności 500cc, moc maksymalna to 47,6 KM (35 kW) przy 8500 obr / min maksymalny moment obrotowy to 45 Nm (4,6 kgm). Rurowa rama zapewnia maksymalną wszechstronność i zwrotność. Projektanci z CentroStileBenelli doskonale połączyli harmonijne linie z czystymi emocjami z których słynie Benelli tworząc ten wyróżniający się z tłumu motocykl

  • POJEMNOŚĆ 499,6 c.c.
  • ZNAMIONOWA MOC WYJŚCIOWA 35 kW (47,6 Cv) @ 8500 rpm
  • POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA 13,5 litrów
Benelli Leoncino
zapytaj o motocykl