Site Overlay

Leoncino 125

Leoncino 125 - Miejski motocykl z retro zacięciem.

Leoncino 125 to nowoczesna odsłona klasycznego Leoncino, który miał zmotoryzować powojenne Włochy. Choć z starego motocykla pozostała jedynie nazwa, to kontynuacja modelu jest bardzo miłym gestem dla motocykla, który całkowicie odmienił Włochy. Czy jednak Leoncino 125 jest godne swojego poprzednika? 

Stare Leoncino było motocyklem idealnie dopasowanym do wymagań tamtejszego świata. Był niezawodny, prosty i mógł się podobać, a jak jest obecnie? 

Obecna odsłona Leoncino z najmniejszym silnikiem, podobnie jak jej poprzednik, jest idealnie dopasowany do obecnego świata. Smukły, wyposażony w nowoczesne systemy, dopasowany do przepisów (można nim jeździć na prawo jazdy kat.B), a także designerski. 

 

Leoncino 125
Leoncino 125

W Leoncino 125 mamy pełne oświetlenie LED. W pełni elektroniczny wyświetlacz, mamy na nim wskaźnik aktualnie zapiętego biegu, prędkość obrotową silnika, wskaźnik temperatury silnika oraz ilość paliwa w baku.

Motocykl napędza czterozaworowy silnik, chłodzony cieczą, o mocy 12,8 KM zasilany wtryskiem DELPHI MT05.3, który pozwoli na płynne utrzymanie prędkości ok 100km/h.