Site Overlay

502C

502C - BĄDŹ INDYWIDUALISTĄ

Benelli 502C to motocykl dla osób, które lubią wyróżnić się w tłumie. Jego nowoczesna stylistyka, dynamiczny silnik, a także nowoczesne wyposażenie powodują, że motocykl ten jest zdecydowanie modelem, który wyróżnia się z tłumu. Nie bez powodu model ten pieszczotliwie nazywany jest “baby Diavel”, gdyż bryła i stylistyka Benelli 502C i Ducati Diavel jest bardzo podobna. 

Motocykl ten jest nie tylko motocyklem, który daje maksimum frajdy z jazdy i to w rozsądnej cenie, ale również stworzony jest on dla posiadaczy kategorii A2, gdyż jego moc mieści się w górnych limitach dla tej właśnie kategorii. 

502C

Moc motocykla określana na niecałe 47 koni mechanicznych może początkowo wydawać się mała jak na ten motocykl ale idealne zestopniowanie skrzyni biegów oraz moment obrotowy silnika sprawiają, że motocykl ten jest dynamiczny i prowadzi się fenomenalnie. 

Moment obrotowy na poziomie 45Nm dostępny od 5000 rpm powoduje, że motocykl ten niczym nie odstaje od większych pojemnościowo motocykli. Moment obrotowy może szczególnie zaskoczyć, gdy będziemy poruszali się tym motocyklem z prędkością 50/60 kilometrów na godzinę na 6 biegu i odkręcimy manetkę to motocykl nie zacznie się wtedy dławić. To właśnie to, wyróżnia silniki produkowane przez Benelli.

Motocykl ten jest w stanie stabilnie osiągnąć realną prędkość 150 kilometrów na godzinę przy standardowych rozmiarach kierowcy. Jest to więc wystarczająca prędkość do pokonywania nawet stosunkowo długich tras wiodących autostradami. 
Jeżeli będziemy wykorzystywali ten motocykl w trybie do jakiego został stworzony, a więc jazda po mieście i jego najbliższych okolicach to zostanie on naszym najlepszym przyjacielem na długie lata. 

  • POJEMNOŚĆ 500 ccm
  • ZNAMIONOWA MOC WYJŚCIOWA 35.0kW/8500rpm
  • POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA 21 litrów